stanowisko:

TRENER/ SZKOLENIOWIEC
DLA ADMINISTRACJI SAMORZĄDOWEJ

miejsce pracy: kraków/zdalnie

GISON Sp. z o.o. – Ogólnopolski lider rozwiązań geoinformatycznych dla administracji publicznej. Tworzymy i wdrażamy nowoczesne oprogramowanie IT oparte na rozwiązaniach mapowych.

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie prowadzenie szkoleń, warsztatów w naszym biurze w Krakowie oraz webinariów i spotkań online.

Jest to idealna praca dla osób, które z łatwością przekazują wiedzę innym, lubią kontakt z ludźmi. Masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, projektów rozwojowych oraz coachingu?

Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i wyślij CV na kontakt@akademiagison.pl

Zakres obowiązków:

Oczekujemy:

Oferujemy:

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

Osoby udostępniające dane są obowiązane dołączyć do dokumentów aplikacyjnych oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GISON Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Marcika 4, 30-443 Kraków, NIP: 676-244-10-13, REGON 121517643 danych osobowych udostępnionych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez GISON Sp. z o.o. obecnie, a także w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania udostępnionych danych osobowych oraz moje uprawnienia.